back-button← späť

Chata Dudince

Predaj, Chata a chalupa, Dudince, Čiastočná rekonštrukcia

Cena: 95 000

204 m2

68 m2

174 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 23
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Chata a chalupa
Mesto/obec: Dudince
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 204m2
Zastavaná plocha: 68m2
Plocha pozemku: 174m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj chatu v kúpeľnom meste Dudince, časť Merovce. Chata je dispozične a priestorovo dobre riešená a poskytuje priestranne ubytovanie. Chata je trojpodlažná, prízemie tvorí kuchyňa, jedálenský kút, kúpeľná so sprchovým kútom a WC, sklad a pivnica ktorá sa nachádza pod skladom. Na prvom poschodí sú dve obytné izby s kachľovou pecou a dve obývacie haly s prípravou na krb a priestranný balkón. V podkroví sa nachádza obývacia izba a balkón. Príslušenstvo chaty tvorí dreváreň a menší sklad. Nehnuteľnosť aktuálne dokáže ubytovať cca 15 ľudí. Nehnuteľnosť je pripojená k vode a elektrine. Odpad je odvádzaný do žumpy. K chate je bezproblémový prístup autom a bezproblémové parkovanie.

Dohoda na cene možná.

V prípade záujmu o viac informácií, prípadne obhliadku, nás neváhajte kontaktovať: Mgr. Miroslav Vaľko , 0902 602 281 alebo [email protected]

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť TULIPAN REALITY, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná