O TULIPAN reality

Realitná Kancelária

TULIPANREALITY je profesionálna realitná spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.

Členstvá

Inzerciu Vašich nehnuteľností inzerujeme na viacerých najnavštevovanejších realitných portáloch. Radi by sme vyzdvihli portál Zoznam Realít sk, ktorý výrazným spôsobom napomáha nielen nám, ale hlavne našim klientom úspešne predať, alebo prenajať svoje nehnuteľnosti.

Etický kódex ZRKS je základným pilierom našej spolupráce medzi nami a našimi klientmi. Sme presvedčení o tom, že rešpektovanie pravidiel spomenutých v tomto dokumente, bude znamenať spokojnosť na všetkých stranách obchodu.

Sme členom ZRKS

ZRKS je najväčším realitným združením na Slovensku. Aktuálne má cez 200 členských realitných kancelárií a cez 1000 realitných maklérov ktorí sa zaviazali dodržiavať etický kódex. ZRKS ako jediné združenie na Slovensku vlastní svoj realitný portál www.ZoznamRealit.Sk.

Hľadáte kvalitnú realitnú kanceláriu?
Chcete predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť TULIPAN REALITY, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná